O hurtowni

Kim jesteśmy
i co robimy?

Hurtownia EkoWodrol rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku i funkcjonuje w strukturach Przedsiębiorstwa Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o.

Od ponad 60 lat z powodzeniem świadczymy usługi na terenie całej Polski, stale umacniając swoją pozycję. Aktualnie jesteśmy specjalistycznym, liczącym się w regionie wykonawcą technologii oczyszczania ścieków i uzdatniania wody, instalacji wewnętrznych i sieci technologicznych oraz sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Hurtownia zajmuje 1.300 m.kw. powierzchni magazynowo-usługowej. W ofercie, którą sukcesywnie poszerzamy, proponujemy około 80.000 produktów wiodących producentów branży grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, wodnokanalizacyjnej i gazowej. Wykwalifikowany personel pomoże przebrnąć przez naszą szeroką ofertę.

Obecnie posiadamy hurtownie w Koszalinie i oddział w Szczecinku. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną.

Ekowodrol_magazyn_small-3
Ekowodrol_magazyn_small-33
Ekowodrol_magazyn_small-35
Ekowodrol_magazyn_small-30

Należymy do dwóch największych grup zakupowych

grupa sbs

Grupa SBS to największa w Polsce sieć sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Jesteśmy jedną z 90 hurtowni będących Partnerami Grupy SBS.
Dzięki temu współpracujemy z 220 dostawcami, wśród których są największe firmy branży grzewczej i instalacyjnej. W naszej ofercie znajduje się ponad 250 tysięcy markowych produktów uznanych firm, w tym produkty marek należących do SBS: Keller, Nanopanel i Delfin.

Klienci Grupy SBS to tysiące firm instalacyjnych i budowlanych z całej Polski oraz inwestorzy, którzy kupując produkty techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej, korzystają z potencjału Grupy oraz doświadczeń i wiedzy jej Partnerów.
Oferta jest nieustannie poszerzana i dostosowywana do rozwijającego się rynku oraz potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zaproponować najlepszy produkt i cenę.

grupa psa

Grupa PSA (Polskie Składy Armatury) powstała w 2004 roku i dziś w jej skład wchodzą 43 hurtownie z 13 województw w Polsce. Nasza Hurtownia była jednym z założycieli Grupy PSA. Dzięki wieloletniej współpracy z ponad 130 dostawcami jesteśmy atrakcyjnym partnerem na polskim rynku, z dużym doświadczeniem w branży wodnej, kanalizacyjnej i gazowej.
Grupa nieustanie poszerza portfolio artykułów tak, aby spełnić oczekiwania członków PSA i dostosować się do wymogów rynku w zakresie jakości oferowanych produktów.
Celem grupy PSA jest zwiększenie konkurencyjności rynkowej i dostarczanie członkom PSA jak również firmom Stowarzyszonym w Grupie najatrakcyjniejszych warunków zakupowych u renomowanych producentów w branżach: wodnej, kanalizacyjnej i gazowej.

Posiadamy najbardziej rozbudowaną ofertę na rynku

Technika
grzewcza

Technika
sanitarna

Technika
instalacyjna

Sieci
zewnętrzne

60 lat – bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

Misją firmy jest tworzenie przyjaznego środowiska. To nas wyróżnia i stawia w gronie liderów. Wysoką pozycję na rynku, prestiż i uznanie klientów zawdzięczamy kompetentnym i wysoko wykwalifikowanym pracownikom, którzy realizują swoje zadania z ogromną pasją i zaangażowaniem. To właśnie pracy zespołowej zawdzięczamy nowatorską organizację naszej firmy i sukcesy. A poprzez ciągłe zmiany, które zachodzą na rynku, nabywamy bezcennych doświadczeń.

60 lat firmy to przede wszystkim 60 lat ludzkich historii. Przez te lata wiele osób w codziennej pracy angażowało swój czas i wiedzę, aby firma mogła iść do przodu, za co jestem wdzięczny.

Dziękuję wszystkim, którzy swoją pracą i zaangażowaniem budowali i budują pozytywny wizerunek firmy. Natomiast naszym klientom, inwestorom i partnerom dziękuję za zaufanie i możliwość tworzenia ciekawych projektów, które w praktyce tworzą to przyjazne środowisko.

Jubileusze skłaniają nas do refleksji, ale też do śmiałego spoglądania w nadchodzące lata. Głęboko wierzę, że przyszłość przyniesie kolejne sukcesy i dalszy rozwój firmy z korzyścią dla nas wszystkich i środowiska.

Prezes Zarządu – Lech Wojciechowski