W dniu 17.06.2021 r. w ramach cyklu szkoleń dla instalatorów gościliśmy firmę Kan Sp. z o.o. i ich Mobilne Centrum Szkolenia.

Rozwiązania, prezentowane w Mobilnym Centrum Szkoleniowym, przeznaczone są zarówno do wielopowierzchniowych instalacji, jak i realizacji indywidualnych, stosowanych w domach jednorodzinnych, stąd też przekazywane na spotkaniach informacje szczególnie kierowane są do indywidualnych instalatorów.

Grupa KAN jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm.

KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych.

Nieustanny rozwój, ciągłe dążenie do doskonałości oraz już 30-letnie doświadczenie firmy KAN w zakresie produkcji, montażu i eksploatacji rurowych systemów instalacyjnych zaowocowało wprowadzeniem do oferty kompletnie nowatorskiego rozwiązania technicznego – Systemu Kan Therm UltraLine.

Te nowe, kompletne rozwiązanie techniczne oparte jest na wieloletnich doświadczeniach i praktykach instalatorów oraz projektantów w zakresie wewnętrznych instalacji grzewczych i wody użytkowej.To system który w jednej konstrukcji skupia w sobie najważniejsze zalety różnych rozwiązań technicznych dostępnych do tej pory na rynku instalacyjnym. Główną ideą przyświecającą tej konstrukcji jest możliwość swobodnego konfigurowania kompletnego rozwiązania.UltraLine to system rur i kształtek które mogą być swobodnie dobierane w zależności od preferencji i potrzeb projektanta, instalatora lub inwestora. Jego innowacyjność polega na możliwości łączenia różnych konstrukcji rur tworzywowych przy wykorzystaniu tych samych kształtek. Ich bezoringowa konstrukcja oraz sposób łączenia wykorzystujący technikę nasuwanej tulei stanowią o wyjątkowej unikalności tego produktu.

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkania. Więcej info : https://hurtownia.ekowodrol.pl/szkolenia/