O hurtowni

Należymy do Grup Handlowych: SBS oraz Polskie Składy Armatury.

Dzięki skonsolidowanym zakupom u producentów krajowych i zagranicznych możemy zapewnić atrakcyjną ofertę asortymentową podpartą atrakcyjną ceną.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

O programie

integris plus
kupujesz
przychodzisz
otrzymujesz

Czym jest Integris+?

Integris+ to program lojalnościowy i promocyjny dedykowany dla klientów hurtowni Grupy SBS.

 

Nowa formuła nagradzania instalatorów! Koniec ze standardowymi katalogami nagród. Instalator dostanie coś co wesprze go w codziennej pracy.
Integris+ Grupy SBS to nowatorski system premiowania klientów za zakupy, połączony ze spotkaniami dla klientów.
Program trwa przez cały rok 2016 i swoim działaniem obejmuje całą Polskę:
uczestnikami są hurtownie należące do Grupy SBS oraz ich klienci – instalatorzy, firmy wykonawcze i handlowe.

 

*min. kwota zakupu 6000 zł netto. Regulamin dostępny w Hurtowniach Grupy SBS biorących udział w Programie oraz tutaj: Regulamin Programu Integris+

Jak działa Integris+?

Raz na cztery miesiące hurtownie urządzają spotkania dla swoich klientów, na których klienci w zamian za wykonane obroty dostają nagrody. Na każdym spotkaniu hurtownia rozdziela dostępne nagrody, zgodnie z zasadą: za największy wykonany obrót najcenniejsza nagroda z dostępnej puli.

 

Nikt nie wychodzi z pustymi rękoma! Do otrzymania tysiące nagród – narzędzi ręcznych i elektrycznych oraz strojów roboczych!

 

Na uczestników czekają: wiertarki, wkrętarki, młoty, piły, szlifierki, klucze, skrzynki i torby oraz wiele CENNYCH NAGRÓD, dzięki którym instalator może ułatwić sobie pracę.

 

ZOBACZ KATALOG NAGRÓD

Posiadamy najbardziej rozbudowaną

ofertę na rynku

Kim jesteśmy i
co robimy?

Hurtownia EkoWodrol rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku i funkcjonuje w strukturach Przedsiębiorstwa Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o.

Od ponad 50 lat z powodzeniem świadczymy usługi na terenie całej Polski, stale umacniając swoją pozycję. Aktualnie jesteśmy specjalistycznym, liczącym się w regionie wykonawcą technologii oczyszczania ścieków i uzdatniania wody, instalacji wewnętrznych i sieci technologicznych oraz sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Hurtownia zajmuje 1.300 m.kw. powierzchni magazynowo-usługowej. W magazynie mamy około 25.000 pozycji z branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej. W ofercie, którą sukcesywnie poszerzamy, proponujemy około 80.000 produktów wiodących producentów tych branż. Wykwalifikowany personel pomoże przebrnąć przez naszą szeroką ofertę.

Obecnie posiadamy dwa oddziały w Koszalinie i Szczecinku, w których prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną.