Skontaktuj się z nami

Hurtownia Koszalin

Adres

ul. Słowiańska 13, 75-846 Koszalin

Telefon • Fax

94 346 22 19 • 94 348 60 41

Godziny otwarcia

Pn – Pt: 7.00 – 16.00

Nasz zespół

Robert Grabowski

Dyrektor Hurtowni

607 287 725

robert.grabowski@ekowodrol.pl

Renata Hnatio

Kierownik Hurtowni

607 287 764 • 94 348 60 73

renata.hnatio@ekowodrol.pl

Beata Pawluch

Przedstawiciel Handlowy

607 287 568

beata.pawluch@ekowodrol.pl

Mariusz Świecak

Dział Sprzedaży

607 287 580 • 94 346 22 19

mariusz.swiecak@ekowodrol.pl

Leszek Safader

Dział Sprzedaży

607 287 521 • 94 346 22 19

leszek.safader@ekowodrol.pl

Zbigniew Wojnarowski

Kierownik Magazynu

607 287 786

zbigniew.wojnarowski@ekowodrol.pl

Hurtownia Oddział Szczecinek

Adres

ul. Koszalińska 85, 78-400 Szczecinek

Telefon • Fax

94 372 36 33

Godziny otwarcia

Pn – Pt: 7.00 – 16.00
Sob: 8.00 – 12.00

Nasz zespół

Monika Grymuza-Gonczarów

Kierownik Hurtowni Szczecinek

607 287 722 • 94 372 36 33

szczecinek@ekowodrol.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej EkoWodrol Sp. z o.o.

logo EkoWodrol